Buttony

Aktualności

Zwycięska inauguracja sezonu

• autor: piozio93, 2018-09-02 15:54

Od zwycięstwa 3:1 nad drużyną LKS Goświnowice rozpoczęliśmy rozgrywki w sezonie 2018/2019. Opis w rozwinięciu

Pierwszego dnia września na własnym obiekcie podejmowaliśmy LKS Goświnowice. Mecz szczególnie w pierwszej połowie przebiegał z przewagą dla naszego zespołu. Już w 10 minucie Robert Ciosmak pokonał bramkarza gości i prowadziliśmy 1:0.  Zaledwie kwadrans później wynik podwyższył Łukasz Kimla, i nasze prowadzenie było wyraźniejsze. Poszliśmy za ciosem i w 35 minucie golkiper LKS Goświnowice skapitulował ponownie , a bramkę zdobył Mariusz Szpak. Do końca pierwszej połowy goście zdołali zdobyć jedną bramkę i do szatni schodziliśmy prowadząc 3:1.   Podsumowując pierwszą część należy wspomnieć o ostrej grze rywali czego efektem były kontuzje i urazy w naszych szeregach.

W drugiej połowie w przebudowanym składzie brutalna gra gości nie malała, wyraźnie wzięli sobie do głowy zasadę że piłka może przejść ale zawodnik nie, co znacznie wpłynęło na poziom sportowy widowiska. Żaden zespół nie zdołał już zdobyć bramki i pierwsze nasze zwycięstwo w nowym sezonie stało się faktem.

Końcowy wynik spotkania 3:1. Zawody sędziował Pan Adam Pawlików.