Buttony

Aktualności

Drugie zwycięstwo..

• autor: piozio93, 2018-09-11 17:56

Na drugie zwycięstwo w obecnym sezonie nie trzeba było długo czekać. Pokonaliśmy na wyjeździe LZS Skorpion II Kopice-Więcmierzyce 2:6. Opis w rozwinięciu

Podbudowani udaną inauguracją sezonu rozpoczęliśmy mecz w Kopicach, jednak ku zaskoczeniu to gospodarze pierwsi objęli prowadzenie i to już w 8. minucie spotkania. Odpowiedzieliśmy jednak bardzo szybko dwoma trafieniami i już w 12 minucie prowadziliśmy 2:1 po bramkach Pawła Kmiecika i Jakuba Biernackiego. Przejęliśmy inicjatywę na murawie jednak wynik spotkania nie zmieniał się przez 20 minut gdy w 32 minucie swoją drugą bramkę dołożył Jakub Biernacki i pobudził tym Mariusza Szpaka który także zdobył dwie bramki i  na przerwę schodziliśmy prowadząc 5:1.

Po przerwie nasza przewaga nie malała , jednak dopiero w 60 minucie bramkę zdobył ponownie Paweł Kmiecik. Chwilę później gospodarze zdołali odpowiedzieć jeszcze jednym trafieniem, jednak na tyle tylko było ich stać. Nasze prowadzenie 6:2 utrzymało się już do końcowego gwizdka i odnieśliśmy drugie zwycięstwo w drugim spotkaniu sezonu.

Zawody prowadził p. Łoza - wiekowy już sędzia , który co chwilę wprowadzał nerwowość w szeregi nasze , zawodników Kopic oraz kibiców obu drużyn gdyż wielokrotnie popełniał rażące błędy. Dziękujemy drużynie z Kopic i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu

W następnej kolejce podejmujemy na własnym obiekcie drużynę LZS Orzeł II Reńska Wieś. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 16.09.2018 o godzinie 16:00. Zapraszamy serdecznie !!!