18.10.2009 LZS Rolnik Lasocice-LZS Niwnica 1-1 (1-1)

Buttony

Aktualności

Delta pokonana

• autor: piozio93, 2018-10-29 15:28

W niedzielne popołudnie 28 października w deszczowej aurze rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z sąsiadami gminnymi drużyną LUKS Delta Bielice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:3. Opis w rozwinięciu.

Spotkanie rozpoczęło się, aż nadmiar niespodziewanie nawet dla nas samych. Już w pierwszej minucie bramkarza gospodarzy pokonał Paweł Kmiecik. 10 minut później z linii końcowej pięknym wkręceniem piłki w bramkę popisał się Jakub Biernacki i prowadziliśmy różnicą dwóch bramek. Gospodarze nie dawali za wygraną i w 25 minucie zdobyli kontaktową, jednak było to ostatnie trafienie pierwszej części spotkania, i schodząc na przerwę prowadziliśmy 2:1.

Po przerwie na coraz bardziej trudniejszej murawie ciężko było obu drużynom przeprowadzić składne akcje. W 60 minucie zdobyliśmy 3 bramkę. Bramkarza pokonał kapitan zespołu Mariusz Szpak, który mimo kontuzji odniesionej przed tygodniem przyjechał na mecz i walczył o każdą piłkę. Z dwubramkowej przewagi cieszyliśmy się zaledwie 3 minuty, bo gospodarze poraz kolejny strzelili kontaktowego gola. Do końca spotkania trwała zaciekła walka o każdą piłkę, więcej bramek jednak już nie było i spotkanie zakończyło się naszym kolejnym zwycięstwem i utrzymaniem pozycji lidera.

Kolejne spotkanie , przedostatnie w tej rundzie rozegramy w sobotę 3 listopada. Na własnym obiekcie podejmować będziemy LKS Plon Skoroszyce. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy.