21.06.2009 LZS Rolnik Lasocice-LZS Domaszkowice 6-3 (4-1)

Buttony

Aktualności

Plon skoszony z rozmachem..

• autor: piozio93, 2018-11-06 11:48

W 10 kolejce podejmowaliśmy na własnym obiekcie drużynę LKS Plon Skoroszyce. Mecz zakończył się naszą pewną wygraną 8:0. Opis w rozwinięciu.

Faktem jest że goście przyjechali niezwykle zmotywowani. Udało im się zebrać ekipę z jednym rezerwowym co w ostatnim czasie było dla nich nie wykonalne. Spotkanie jednak rozpoczęło się od naszego mocnego uderzenia. Już w 3 minucie bramkarza gości pokonał Filip Podgórny. Kilka minut później gola zdobył Paweł Kmiecik i prowadziliśmy już róznicą 2 bramek. Od razu widać było że goście inaczej wyobrażali sobie te spotkanie i nie mogąc pogodzić się z przebiegiem wydarzeń zaczęli grać agresywnie a także sędziować. W 31 minucie trzecią bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Biernacki a po chwili swoją drugą bramkę strzelił Paweł Kmiecik, ustalając tym samym wynik pierwszej połowy 4:0.

Po przerwie dążyliśmy do kolejnych trafień. W 58 minucie rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Kamiński. Chwilę później swoje drugie trafienie dołożył Jakub Biernacki. W 80 minucie spotkania z rzutu rożnego wkręcił Robert Ciosmak, a w 83 minucie ostatnią jak się później okazało bramkę w spotkaniu zdobył Szymon Pępek.

Po tym spotkaniu pewnym jest, że bez względu na przebieg ostatniej kolejki na koniec rundy jesiennej to my będziemy zasiadać nadal na tronie lidera.

Za tydzień arcytrudne zadanie. Rozegramy wyjazdowy mecz z wiceliderem grupy LKS Ogrodnik Chróścina Nyska. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 11.11.2018 o godzinie 13:00 na boisku w Chróścinie. Zapraszamy wszystkich i liczymy na wsparcie i dopingowanie naszej drużyny,